Aktualności

paź 29, 2014

Warsztaty "Dancing with the star"

Warsztaty taneczne z tancerzami "Tańca z gwiazdami" Tomaszem Barańskim i Janją Lesar

"Dancing with the Stars" z Janją Lesar i Tomaszem Barańskim
w buskim "Bodymaniaku".

      25.10.2014r. odbyły się warsztaty taneczne dla dziecii dla dorosłych prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów tańca Janję Lesar ze Słowenii, która wzięłą udział w pięciu edycjach "Tańca z gwiazdami" i która w wieku 18 lat zdobyła Mistrzostwo Świata oraz Tomasza Barańskiego polskiego tancerza zawodowego, choreografa, instruktora tańca pochodzącego z Kielc, posiadającego Międzynarodową Mistrzowską klasę "S" w tańcu latynoamerykańskim.

      Uczestniczące w warsztatach tanecznych dzieci mogły poznać podstawy jazzu, natomiast dorośli podstawy salsy i samby (jednegoz najtrudniejszych tańców).

      Para tancerzy dała się poznać jako sympatyczne osoby, które swoim fachowym podejściem potrafią obudzić uśpione w każdym uczestniku warsztatów pokłady umiejętności. "Trafiłem na bardzo uzdolnioną grupę"
- mówił podczas warsztatów Tomasz Barański, a Jania Lesar wtórowała "Widzę, że jesteście bardzo mocno zmotywowani, a to jest w tańcu najważniejsze."
Tancerze dali uczestnikom potężną dawkę pozytywnej energii,a przede wszystkim dali pokaz tancerskiego kunsztu.
      Zapewnili także, że jeżeli ich grafik będzie tylko trochę luźniejszy to warsztaty mogą odbywać się cyklicznie.
      Na koniec uczestnicy podziękowali tancerzom, którzy chętnie pozowalido zdjęć i rozdawali autografy.
Taniec w Busku Zdroju cieszy się jak widać ogromnym zainteresowaniem o czym świadczyła wypełniona po brzegi sala. Należy tylko wyjść z domu i przekonać się jak wiele pozytywnej energi daje ta forma ruchu. Cieszymy się, że tak wiele osób wzięło udział w warsztatach.

Dziękujemy Pani Sylwanie Mazur za współorganizację tego przedsięwzięcia.

"Taniec przenosi nas w lepszy świat. Daje radość. Pozwala otworzyć się na innych. Czyni nas szczęśliwszymi i piękniejszymi.", a więc.....
TAŃCZMY!!!

 

comments powered by Disqus