Aktualności

lis 13, 2015

Start - Konkurs na najlepszą przemianę

Dla wszystkich Klubowiczów BODYMANIAKA

Nagrody w konkursie

Zgłoszenia do konkursu do 9 stycznia 2016r. W Klubie Sportowym BODYMANIAK ul. Wojska Polskiego 2a. Konkurs trwa do 31 maja 2016r. Czyli macie 5 miesięcy na zrobienie formy. Jest to konkurs dla kobiet i mężczyzn (klubowiczów), którzy na co dzień trenują w BODYMANIAKU.  

Przykładowa przemiana Mariusza ze 105kg do 70kg w ciągu 8 miesięcy.

    

Przykładowa przemiana Mateusza

    

Celem konkursu jest propagownie zdrowego stylu życia. właściwego odżywiania, systematycznego treningu. Dbanie o własną sylwetkę, zrzucenie nadwagi, zbędnych kilogramów, wyrobienie w sobie nawyku aktywnego wypoczynku. Wyrobienie motywacji w każdym z Was jest naszym priorytetem. A więc zaczynajmy...! Oczywiście jesteśmy do waszej dyspozycji, żeby pomóc Wam osiągnąć wyznaczony cel.

Nagrody:

1 miejsce: 3 miesięczny karnet na siłownię, odżywka białkowa 2,3 kg Optimum Nutrition, koszulka i szejker                      "Bodymaniak".

2 miejsce: 2 miesięczny karnet na siłownię, odżywka białkowa 2kg Real Farm, koszulka i szejker "Bodymaniak"

3 miejsce: 1 miesięczny karnet na siłownię, odżywka CM3 500g firmy TREC, koszulka i szejker "Bodymaniak"

Za pozostałe miejsca koszulki, szejkery, nagrody pocieszenia.

Regulamin konkursu:


1) W konkursie mogą brać udział tylko członkowie Klubu Sportowego "Bodymaniak", którzy w okresie do 31 maja będą posiadaczami karnetów wstępu na siłownię.

2) W rywalizacji biorą udział kobiety i mężczyźni pełnoletni, a osoby niepełnoletnie jedynie za zgodą rodziców bądź prawnych opiekunów.

3) Osoby zgłoszone będą ważone i mierzone oraz będą im robione zdjęcia w odstępach cyklicznych 1 miesiąca.

4) Zdjęcia będą umieszczane w internecie na stronach www.bodymaniak.tbu.pl, facebook Bodymaniak oraz na portalu busko.com.pl

5) Osoby biorące udział w konkursie wpłacają wpisowe w wysokości 50zł, które będzie zwracane na zakończenie konkursu po 31 maja 2016r. Jeżeli ktoś się wycofa to wpisowe nie będzie zwracane.

6) Komisję sędziowską powołuje organizator (będzie to stanowiło 50%). Głosowanie będzie również na facebooku Bodymaniak( pozostałe 50%).

 


 

 

comments powered by Disqus