Aktualności

lip 27, 2016

Wyniki "Metamorfozy Bodymaniaka" !!!

Drodzy Bodymaniacy!!!

 

Dnia 18 czerwca 2016r. wHotelu Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellness w Busku Zdroju miało miejsce oficjalne ogłoszenie wyników „Metamorfozy Bodymaniaka”.

Konkurs ten polegał na przemianie wizerunku osoby poprzez wymodelowanie, ujędrnienie ciała, spalenie tłuszczu lub zwiększenie masy mięśniowej.


Celem konkursu było propagowanie zdrowego stylu życia, właściwego odżywiania, systematycznego treningu. Także wyrobienie nawyku dbania o własną sylwetkę, zrzucenie nadwagi, zbędnych kilogramów, nabycie umiejętności aktywnego wypoczynku.

Naszym priorytetem było wyrobienie motywacji w każdym z uczestników. Oczywiście każdy ze startujących mógł liczyć na naszą pomoc w osiągnięciu wymarzonej sylwetki.

Metamorfoza trwała od stycznia do czerwca 2016r.

Spośród 26 startujących do Wielkiego Finału przetrwało 9 uczestników, którzy swoją postawą, motywacją oraz osobistym zaangażowaniem pokazali, że nie ma rzeczy niemożliwych do osiągnięcia, a tym samym zajęli czołowe miejsca w konkursie.

 Finał metamorfozy poprowadził Artur Grzesiak właściciel Klubu Sportowego „Bodymaniak” w Busku Zdroju.

Po krótkim przemówieniu powitalnym, zrelacjonował postępy uczestników metamorfozy Każdy mógł usłyszeć kilka ciepłych słów na temat swojego zaangażowania, podejścia do treningów oraz stosowania się do zaleceń trenera. Następnie nastąpiło uroczyste wręczenie nagród i dyplomów ufundowanych przez KS „Bodymaniak”.

W tym miejscu gorące podziękowania kierujemy dla Hotelu Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellness, a szczególnie dla Kamila Wojciechowskiego za współorganizację konkursu, oprawę zdjęć, przygotowanie prezentacji multimedialnej, dotyczącej „przemiany” uczestników. Podziękowania również należą się Jarosławowi Mrożkowi wokaliście zespołu TBU oraz Kamilowi Santiago za ciekawe i oryginalne wykonanie znanych utworów.

 

Poniżej przedstawiamy klasyfikację uczestników „Metamorfozy”:

 

I miejsce Marta Gołębiowska

II miejsce Adam Szkadłubowicz

III miejsce Maciej Nowak

 

 

Wyróżnienia otrzymali:

Krzysztof Justyniarski

Łukasz Walasek

Weronika Lipiec

Stanisław Fortoński

Piotr Jaros

Dominika Błach

 

Zwycięzcom gorąco gratulujemy i dziękujemy za wzięcie udziału w naszym projekcie. Życzymy Wam samozaparcia w dążeniu do utrzymania osiągniętej figury. Mamy nadzieję, że udział w konkursie dostarczył wam wielu ciekawych doznań, wpłynął znacząco na zmianę dotychczasowego trybu życia i pozwolił na dobre poznanie swojego ciała od strony emocjonalnej jak i predyspozycji fizycznych. Czas, który poświęciliście na mozolne kształtowanie swojej sylwetki będzie zapewne dla was bogatym doświadczeniem. Życzymy raz jeszcze motywacji do pracy nad sobą każdego dnia.

Mamy nadzieję, że kolejna edycja „Metamorfozy Bodymaniaka” będzie cieszyła się równie dużym zainteresowaniem.


comments powered by Disqus