Aktualności

mar 19, 2013

Każda zmiana jest możliwa !!!

    Zachęcamy do korzystania z usług oferowanych przez nasz klub. Potencjalnym klubowiczom chcemy udowodnić, że każda zmiana w życiu jest możliwa!!!

Zachęcamy do korzystania z usług oferowanych przez nasz klub. Potencjalnym klubowiczom chcemy udowodnić, że każda zmiana w życiu jest możliwa. Otyły może stac się szczupły, wątły-umięśniony, przemęczony-zrelaksowany. Miejmy jednak świadomość, że w zależności od stanu początkowego osiągnięcie celu klienta może trwać krócej lub dłużej. MY CI W TYM POMOŻEMY!!! Poprowadzimy twój trening z uwzględnieniem grup mięśniowych na których  Ci najbardziej zależy, pomożemy Ci spalić tkankę tłuszczową w niechcianych częściach ciała i ułożymy Ci odpowiednią dietę, która to wszystko jeszcze bardziej przyspieszy.

    Klub o powierzchni 400m2 położony jest na dwóch kondygnacjach. Pierwsze piętro zajmuje sala podzielona na dwie sfery:

1) CARDIO - (sfera aerobowa), poprawiająca pracę mięśnia sercowego oraz pozwalająca spalić tkankę tłuszczową. Wyposażona jest w sprzęt amerykańskiej firmy Life Fitness tj. 4 bieżnie, 2 rowerki poziome, 2 orbitreki (crosstainery), 3 rowerki pionowe.

2) SIŁOWO-WZMACNIAJĄCĄ -(anaerobowa), wyposażona w sprzęt firm: SEWIM, HBP, PRECOR tj. suwnicę na nogi, maszynę na przywodziciele i odwodziciele uda, przyrząd butterfly na klatkę piersiową i tył barków, ławeczki do brzuszków, ławeczki do wyciskania, atlas wielofunkcyjny tzw. brama, suwnicę Smitha, hantle od 1kg do 50kg, przyrządy na łydki, na mięśnie czworogłowe i dwugłowe uda, poręcze do pompek, stojaki do przysiadów i wiele innych.

Nowością, którą wprowadziliśmy jest popularny w wielu klubach fitness-trening funkcjonalny.

comments powered by Disqus