paź 4, 2014

Mistrzostwa Śląska

Ogólnopolskie Mistrzostwa Śląska w Kulturystyce i Fitness

Artur Grzesiak I miejsce w kat. 80 kg

13 kwietnia 2014 r., w hali sportowej Zespołu Szkół im. A. Mickiewicza w Lublińcu, odbyły się Ogólnopolskie Mistrzostwa Śląska w Kulturystyce i Fitness, w których uczestniczył Artur Grzesiak reprezentujący klub "Bodymaniak" Busko zdrój.

Była to impreza będąca ostatnim sprawdzianem dla zawodników planujących start w Mistrzostwach Polski.

W zawodach wzięło udział blisko 130 zawodników i zawodniczek z 22 klubów z całej Polski. W rywalizacji udział wzięli zarówno debiutanci, jak i zawodnicy bardzo doświadczeni, prezentujący wysoki poziom przygotowania.
Oprócz kulturystyki ekstremalnej można było obejrzeć kulturystykę klasyczną,fitness sylwetkowe oraz męską sylwetkę.

Busczanin Artur Grzesiak  zajął pierwsze miejsce i zdobył złoty medal na śląskich mistrzostwach, pokonując dziesięciu rywali startujących w kategorii wagowej do 80 kg. Drugie miejsce zajął Jacek Momot, a trzecie Karol Kasprzyk.