Bodymaniak - SIłownia

FITNESS

TRENING PERSONALNY

Jeżeli chcieliby Państwo skorzystać z treningu indywidualnego z trenerem, gdzie fachowiec poprowadzi wasz trening i pomoże Wam w realizacji waszych celów to zapraszamy na treningi personalne.

Treningi są prowadzone pod fachową opieką Artura Grzesiaka Mistrza Śląska i v-ce Mistrza Polski z 2014r. oraz członka kadry narodowej w kulturystyce.

Nasza oferta dla Państwa obejmuje treningi ujędrniające i modelujące sylwetkę, poprawiające rzeźbę mięśni, zajęcia przyspieszające spalenie tkanki tłuszczowej, a także ćwiczenia zwiększające kondycję i sprawność całego ciała.

Oferujemy szeroką gamę zajęć dla osób w każdym wieku i na każdym poziomie sprawności fizycznej.
Prowadzimy treningi siłowe, wytrzymałościowe oraz kształtujące prawidłową postawę oparte o wzmacnianie mięśni głębokich.

Szczególnie polecane dla osób starszych i osób, które sporo czasu spędzają za biurkiem i odczuwających problemy z kręgosłupem.

Pomożemy Państwu dobrać odżywki, suplementy diety pomagając w walce z nadwagą, cellulitem, ze złą sylwetką, ze słabą kondycją.

Ułożymy dla Was dietę pomagającą osiągnąć zamierzony cel, pomagającą lepiej i dłużej cieszyć się życiem.

Gwarantujemy Państwu relaks, uśmiech, dobrą zabawę i realizację zamierzonych celów!

JEŻELI CHCESZ MIEĆ SWOJEGO OSOBISTEGO TRENERA, KTÓRY POPROWADZI I ZMOTYWUJE CIĘ DO DZIAŁANIA  TO ZADZWOŃ, UMÓW SIĘ NA TRENING tel. 502-201-731

ZAPRASZAMY !!!

Bodymaniak - SIłownia | ARTUR GRZESIAK