Bodymaniak - SIłownia

SIŁOWNIA BODYMANIAK

Nieodłącznym elementem każdego klubu fitness jest siłownia. Dlatego, dla najbardziej wymagających klientów Bodymaniak oferuje przestronną, przeszkloną i klimatyzowaną siłownię o powierzchni 200m2. Do dyspozycji nowoczesny sprzęt cardio (aerobowy), bieżnie, orbitreki, rowerki poziome i pionowe oraz sprzęt siłowy firm HBP, Sewim, Precor, Apus Sport.

BODYMANIAK zaprasza na zajęcia fitness, aerobik, latino i zumbęę. Powierzchnia sali fitness to 200m2, więc mają państwo dużo własnej przestrzeni podczas ćwiczeń, a poza tym przybycia na zajęcia nie trzeba wcześniej rezerwować. Poszerzyła się również oferta usług skierowanych do miłośników wysiłku. Cross – trening czyli trening funkcjonalny oraz Sporty walki – Muay Thai, a także masaż i terapia manualna pod okiem specjalisty współpracującego z Justysą Kowalczyk- to tylko część spośród zajęć jakie oferuje BODYMANIAK

Grupy prowadzone są przez profesjonalnych trenerów, ćwiczenia są odpowiednio zaprogramowane, a treningom towarzyszy motywacyjna muzyka. Zajęcia pozwalającą uzyskać dobrą formę fizyczną, odpowiednią wagę ciała, zgubić zbędne kilogramy, pozbyć się cellulitu, a w konsekwencji zadbać o zdrowie i dobre samopoczucie

Zapraszamy również do korzystania z sauny fińskiej. Jest to wydzielona, zamykana część, gdzie można wypocząć na leżakach  i zrelaksować się  w ciszy lub przy spokojnej muzyce po ciężkim treningu.  

BODYMANIAK to również kompleksowe zaplecze szatniowo-sanitarne. Zarówno część wydzielona dla pań, jak i dla panów jest wyposażona w natryski. Dla osób, które w trakcie ćwiczeń chcą odpocząć proponujemy kącik z fachową prasą.

Zadowolenie klienta jest dla nas sprawą priorytetową, układamy zatem indywidualne plany treningowe, i dostosowujemy rodzaj i częstotliwość ćwiczeń do Twoich możliwości, uwzględniając przebyte kontuzje, ale przede wszystkim skupiamy się na celu jaki chcesz osiągnąć. Nie zastanawiaj się! Skorzystaj z okazji treningu pod okiem specjalisty, medalisty Mistrzostw Polski w kulturystyce.

A teraz coś specjalnie dla pań, które chcą poprawić swoją sylwetkę i cenią zdrowy styl życia, a przy tym opiekują się dziećmi. W ramach karnetu, bądź wejściówki twoje dziecko może wziąć udział w zajęciach, bądź poczekać na rodzica w specjalnie przygotowanym kąciku dla malucha. Nie ograniczaj się, daj dziecku dobry przykład jak dbać o zdrowie i sprawność fizyczną!

Ponadto tylko u nas zakupisz odżywki i suplementy diety renomowanych firm (Multipower, Mt-rex, BSN, Trec, San, Dymatize, Olimp, Uniwersal, Hansa sport, Meso-tech ) dla kobiet i mężczyzn. Chętnie dobierzemy te najbardziej odpowiednie dla Ciebie. W zależności od zapotrzebowania i uprawianej dyscypliny proponujemy te na odchudzanie, na rzeźbę ciała i na masę.

Więcej informacji na stronie internetowej www.bodymaniak.tbu.pl, pod nr tel. 502 201 731 oraz za pośrednictwem maila info@bodymaniak.tbu.pl

Bodymaniak - SIłownia | ARTUR GRZESIAK

Copyright © 2012 Bodymaniak. Wszelkie prawa zastrzeżone