Bodymaniak - SIłownia

Historia Klubu Bodymaniak

Założycielem Klubu Sportowego BODYMANIAK był Marcin Jabłoński, czołowy kulturysta wagi ciężkiej, mistrz Polski z 1997 roku.

Szukając powierzchni na siłownię Marcin nie mógł znaleźć odpowiedniego miejsca. W końcu znalazł. Pomieszczenia znajdowały się w piwnicy Hurtowni „Ruch-u” przy Placu Targowym w Busku-Zdroju. Były w surowym stanie, bez węzłów sanitarnych, wszędzie było pełno gruzu. Wiele tygodni minęło, za nim zaadaptowano te pomieszczenia, powstała siłownia, sala do aerobiku, dwie szatnie z prysznicami, dwie toalety.

Klub otwarto w lutym 1999 roku. Jabu obsługiwał siłownię,aerobik prowadziła żona Marcina-Renata.

W 2002 roku razem z Jabem, który był moim trenerem zdecydowaliśmy się na start w Mistrzostwach Polski w Białymstoku. W swoim debiucie zdobyłem brązowy medal w kategorii do 80 kg, co oczywiście było poprzedzone dużym wkładem pracy, samozaparciem z mojej strony jak i mojego trenera.
Jabu, który miał przed zawodami problemy ze zdrowiem zajął IV miejsce w swojej kategorii wagowej.
Tydzień później wystartowaliśmy w zawodach w Bełchatowie. Ja wygrałem swoją kategorię, a Marcin zdobył II miejsce.

Od 2004roku siłownia jest pod moją opieką, pomagał mi w tym Konrad Ściubisz, a obecnie Artek Świątek.

We wrześniu 2012roku klub zmienił siedzibę i przenieśliśmy się do nowo wybudowanego budynku na ul. Wojska Polskiego 2a (wyjazd z rynku do Kielc).

Mamy teraz 2 piętra po 200m2. Na I piętrze jest siłownia-fitness (bieżnie, rowerki, orbitreki + sprzęt siłowy), dwie szatnie z natryskami i osobnymi toaletami + recepcja-bar z dużym wyborem odżywek i napojów itp.

W pomieszczeniu na -1 piętrze znajduje się sala do zaęć grupowych zarówno dla Pań jak i Panów.

Nowością jest sauna fińska 3-5 osobowa wraz z wydzielonym pomieszczeniem do wypoczynku.

Nasze osiągnięcia, nie tylko w Polsce

Mistrzostwa Polski w Kulturystyce i Fitness, Kielce 25-27 kwiecień 2014r.

• Artur Grzesiak II miejsce w kat. 80 kg
  • Artur Grzesiak I miejsce w kat. 80 kg

II Otwarte Mistrzostwa Zagłębia o Puchar Prezydenta Dąbrowy Górniczej w Wyciskaniu Sztangi Leżąc, listopad 2006 rok a

• Jacek Madej II miejsce w kat. 90 kg, z wynikiem 180 kg

Otwarte Mistrzostwa o Puchar Burmistrza Niepołomic w Wyciskaniu Sztangi Leżąc, czerwiec 2006 rok

• Jacek Madej II miejsce w kat. 90 kg, z wynikiem 165 kg
  • Piotr Zoch II miejsce w kat. +100kg, z wynikiem 200kg

Ogólnopolskie Mistrzostwa Śląska w Kulturystyce i Fitness, Lubliniec 13 kwiecień 2014r.

Otwarte Mistrzostwa o Puchar Prezydenta Puław w Wyciskaniu Sztangi Leżąc, czerwiec 2006 rok

• Jacek Madej III miejsce w kat. 90 kg, z wynikiem 160 kg

Mistrzostwach Polski w Kulturystyce mężczyzn, Mińsk Mazowiecki kwiecień 2003r.

• Artur Grzesiak V miejsce w kategorii 80kg

Mistrzostwach Polski w Kulturystyce mężczyzn, Białystok 11-12 maj 2002r.

• Artur Grzesiak III miejsce w kategorii 80kg
  • Marcin Jabłoński IV miejsce w kategorii +90kg

Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego w kuturystyce mężczyzn, Bełchatów 18 maj 2002r.

• Artur Grzesiak I miejsce w kategorii 80kg
  • Artur Grzesiak III miejsce w kategorii open
  • Marcin Jabłoński II miejsce w kategorii +90kg

W barwach Bodymaniaka Kamila Porczyk zdobyła I miejsce w Mistrzostwach Świata w Fitness, Brazylia 2000r.

Bodymaniak - SIłownia | ARTUR GRZESIAK

Bodymaniak
SIłownia

Historia Klubu Bodymaniak

W barwach BODYMANIAKA Kamila Porczyk zdobyła tytuł Mistrzyni Świata w Fitness w 2000 roku w Brazylii, wówczas jej trenerem był Marcin.

Nasze osiągnięcia, nie tylko w Polsce

Mistrzostwa Polski w Kulturystyce i Fitness, Kielce 25-27 kwiecień 2014r.

• Artur Grzesiak II miejsce w kat. 80 kg

• Jacek Madej II miejsce w kat. 90 kg, z wynikiem 180 kg

• Jacek Madej II miejsce w kat. 90 kg, z wynikiem 165 kg
  • Piotr Zoch II miejsce w kat. +100kg, z wynikiem 200kg

• Jacek Madej III miejsce w kat. 90 kg, z wynikiem 160 kg

Mistrzostwach Polski w Kulturystyce mężczyzn, Mińsk Mazowiecki kwiecień 2003r.

• Artur Grzesiak V miejsce w kategorii 80kg

Mistrzostwach Polski w Kulturystyce mężczyzn, Białystok 11-12 maj 2002r.

• Artur Grzesiak III miejsce w kategorii 80kg
  • Marcin Jabłoński IV miejsce w kategorii +90kg

Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego w kuturystyce mężczyzn, Bełchatów 18 maj 2002r.

• Artur Grzesiak I miejsce w kategorii 80kg
  • Artur Grzesiak III miejsce w kategorii open